Poděkování voličům KDU-ČSL a všem, kteří ve volební kampani pomohli

Poděkování voličům KDU-ČSL a všem, kteří ve volební kampani pomohli

21.3.2011 14:43:01

První kolo voleb do Senátu PČR v obvodu Kladno máme za sebou. Pro KDU-ČSL to byla v tomto obvodu premiéra a tudíž můžeme srovnávat pouze s volbami do Parlamentu. Cílem bylo, upozornit Kladensko, že KDU-ČSL zde stále je a to se nám s minimálními finančními prostředky maximálně podařilo. Získali jsme bohaté zkušenosti a kontakty, které určitě využijeme příští rok v krajských volbách.

 

Našim voličům děkuji za hlasy a za podporu, kterých se nám dostalo, a kolegům z volebního štábu děkuji za neuvěřitelné nasazení a obětování, s jakým pracovali ve volební kampani na Kladensku. Zejména bych chtěl poděkovat bratru Borguľovi, který celý team profesionálně řídil, sestře Vondráškové, která si za svou práci zasluhuje můj veliký obdiv a vděk, kladenskému teamu vedenému Viktorem Součkem a A. Hanákovi za soustavnou morální podporu. Bylo mi ctí s touto sestavou pracovat.

Mgr. Miroslav Rovenský

 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

Nejčtenější články